شرکت کسب و کار نوین ایرانیان در سال 1390 راه اندازی شد . کلیکس براساس یک تفاهم برد – برد دو طرفه میان این بخش از تجارت کسب و کار نوین ایرانیان، و ناشران طرف قرارداد بنا شده، و با حذف واسطه ها تعامل پرسودی را رقم زده است.
ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری، سایت های خودتون رو ثبت کنید (ثبت سایت جدید). پس از تایید سایت شما توسط مدیر کلیکس، می توانید کد نمایش تبلیغات رو دریافت کرده و در قالب سایت خودتون در محل مناسب درج کنید و کسب درآمد به واسطه کلیک های بازدید کنندگان خود را شروع کنید.
مراحل ثبت سایت جدید : ثبت نام در سایت ⬅ ورود به پنل کاربری ⬅ گزینه افزودن سایت جدید
مراحل گذاشتن تبلیغ در سایت یا وبلاگ : ورود به حساب کاربری ⬅ گزینه سایت ها ⬅ جهت دریافت کد بر روی تنظیمات کلیک کنید
در حال حاضر کلیکس بابت هر کلیک بر روی بنر‌های تبلیغاتی مبلغ ۱۵۰ تومان پرداخت می‌کند که بالا‌ترین رقم در دنیای وب فارسی است.
در حال حاضر 50 هزار تومان است و وبمسترها می توانند بعد از رسیدن به این مبلغ درخواست واریز وجه نمایند .
عدم نیاز به مذاکره با شرکت های مختلف برای جذب آگهی که زمان بیشتری به شما برای تولید محتوای بهتر عرضه می‌کند و همچنین نگرانی شما از دریافت ماهانه درآمد حاصل از تبلیغات را کاهش می‌هد، همچنین به آسانی می‌توانید گزارش‌های روزانه از وضعیت کلیک‌ها را در حساب کاربری خود چک کنید و خیالتان راحت باشدکه کلیه پرداخت‌ها توسط شرکت کسب و کار نوین ایرانیان تضمین شده است .
در سیستم تبلیغات کلیکی جهت جلوگیری از برخی سواستفاده های احتمالی محدودیتی نیز در نظر گرفته شده است، که زمانی که یک نفر بر روی یک بنر، دو یا چند بار کلیک کند تنها اولین کلیک آن فرد در سیستم به عنوان کلیک قابل پرداخت محاسبه می‌شود، بقیه کلیک ها تکراری بوده و قابل پرداخت نیستند .
آبی: تعداد دفعات نمایش
مشکی: تعداد کل کلیک‌های زده شده
سبز: تعداد کلیک‌های قابل قبول و معتبر
این کلیک‌ها توسط سیستم به صورت اتوماتیک تشخیص داده می‌شوند .
بله هر سایت یا وبلاگی را که می‌خواهید از آن درآمد کسب کنید باید ابتدا در قسمت «سایت‌های من»، اضافه کنید تا توسط مدیران شبکه بررسی و سپس به مجموعه سایت‌ها افزوده شود، در غیر این صورت، استفاده از یک کد برای دیگر سایت‌ها و وبلاگ‌ها، تخلف محسوب شده و کد مورد نظر غیرفعال و حساب شما مسدود می‌شود.
کلیکس براساس یک تفاهم برد – برد دو طرفه میان این بخش از تجارت کسب و کار نوین ایرانیان،نظیر نت برگ ،تیکیت،چیلیوری و ناشران طرف قرارداد بنا شده، و آگهی بر اساس موضوع سایت قابل تعامل است .
پشتیبانی کلیکس از تنوع ابعاد استاندارد بنر، رضایت شما را فراهم می‌آورد. کلیکس با انتخاب مجموعه متنوعی از ابعاد، طیف گسترده‌ای از سایت‌ها را هدف گرفته است.
تا 5 بنر را می‌توانید در هر یک از سایت‌هایی که ثبت شده می‌توان قرار داد، این که چه تعداد بنر و در چه صفحاتی به نمایش دربیاید به انتخاب خود ناشران بستگی دارد.
کافی است از طریق داشبورد کاربری خود درخواست واریز وجه بدهید اما پیش از آن باید در پروفایل کاربری خود شماره شبای یکی از بانک‌های فعال در کشور –به غیر از بانک سامان- را وارد نمایید.
خیر، برای این که تسویه حساب صورت گیرد باید شنبه‌ها تا پایان وقت اداری کلیکس -16:30- نسبت به درخواست واریز وجه اقدام نمایید که تا پایان روز دوشنبه همان هفته به حساب اعلام شده توسط شما واریز می‌شود. روند پرداخت کلیه درخواست‌هایی که بعد از وقت اداری روز شنبه صورت گیرد به هفته بعد منتقل می‌شود.
خیر، به هر تعداد که بخواهید می‌توانید در کلیکس وب‌سایت ثبت کرده و درآمد کسب کنید.
کلیکس در تایید سایت‌ها برای ثبت در سامانه تبلیغاتی خود قوانین و مقررات خاصی دارد که بخشی از آن‌ها کلی و بخشی از آن‌ها متناسب با هر سایت تغییر می‌کند در صورتی که وبسایت شما توسط مدیریت رد شد می‌توانید دلایل آن را از طریق تیکت یا تماس با پشتیبانی ما متوجه شده و نسبت به رفع آن موانع اقدام کنید.
خیر چنین الزامی وجود ندارد، شما هر زمانی که خواستید درخواست واریز وجه می‌دهید حتی اگر چند هفته و چند ماه نیز درخواست واریز وجه ندهید درآمد عایدی شما از طریق سامانه در کلیکس محفوظ است اما به خاطر داشته باشید که هر زمان درخواست وجه دادید، وجه طبق روندی که در سئوال شماره ۱۳ توضیح داده شد به حساب شما واریز می‌شود.
بله، هیچ محدودیتی در این زمینه نیست، شما حتی می‌توانید هر 5 بنری که اجازه دارید در وبسایت خود قرار دهید را در یک صفحه بگذارید و خوشبختانه چون همواره تبلیغات متفاوت است هر کدام از بنر‌ها در یک زمان خاص، یک تصویر متفاوت را نمایش می‌دهد که این مسئله از خستگی بصری مخاطبان شما هم جلوگیری می‌کند.
شما باید برای هر یک از ساب دامین‌ها و در صورت جدا بودن نسخه‌های موبایل و دسکتاپ برای هر کدام از نُسخ با ثبت آن‌ها کد اسکریپت جداگانه دریافت نمایید.