چه طور عضو خانواده کلیکس شویم؟

سلام از این که کلیکس را به عنوان شیوه انحصاری یا یکی از راه‌های درآمدزایی وب‌سایتتان انتخاب کرده‌اید از شما سپاسگزاریم اگر تصمیمتان قاطع است و می‌خواهید به خانواده کلیکسی‌ها بپیوندید پیش از هر چیز لازم است که ثبت‌نام کنید و کار با کلیکس را یاد بگیرید، به همین خاطر هم آموزش‌های مقدماتی را برایتان آماده کرده‌ایم تا بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن عضوی از خانواده ما شوید، هر چند الآن ته تغاری هستید و شاید کمی نگران باشید که خانواده شما را راحت می‌پذیرد یا نه اما بدانید خیلی زود به یک ‌عضو دوست‌داشتنی ما تبدیل می‌شوید آموزش‌های زیر را مو به مو اجرا کنید، هیچ مشکلی برایتان پیش نمی‌آید.

عضویت در کلیکس

ثبت‌ نام

مثل این که تصمیتان قطعی است و عزمتان را جزم کرده‌اید که به جمع ما بپیوندید، اعلام آمادگی‌ و پایه بودن شما با ثبت‌نامتان در کیلیکس صورت می‌پذیرد، گزینه ثبت‌نام را بالای تمام صفحات وب‌سایت می‌توانید ببینید، کافی است روی آن کلیک کنید و وارد صفحه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید شوید، اگر نخواستید که عضو خبرنامه کلیکس شوید آزادید - هر چند که توصیه می‌کنیم عضو این خبرنامه شوید چرا که از طریق آن برایتان آموزش‌ها و شگفتانه‌های فوق‌العاده می‌فرستیم- اما ما هم مثل هر خانواده‌ای قوانین و مقرراتی داریم که اگر می‌خواهید عضو این خانواده شوید باید آن را بپذیرید پس تا وقتی تیک «قوانین و مقررات کلیکس را می‌پذیرم.» را نزنید، ثبت‌نام تکمیل نمی‌شود.

ثبت‌ نام

خب ثبت‌نام با موفقت انجام شد اما برای این که تکمیل شود و شما رسما به ما بپیوندید باید یک سر تا ایمیلتان تشریف ببرید و ایمیل تایید ثبت‌نامی که ما برایتان ارسال کرده‌ایم را باز کنید و روی «فعالسازی حساب کاربری» کلیک کنید. به محض این که روی دکمه مورد نظر کیلک کردید وارد صفحه ورود به سایت می‌شوید و پیغامی مبنی بر فعال شدن حساب کاربری برایتان نمایش می‌یابد، اگر همه این کار‌ها انجام شد دیگر همه چیز حل است، خیلی خوشحالیم که به جمع ما پیوستید.

ثبت‌ نام

ما برای این که محکم‌کاری کرده باشیم بعد از این که شما ثبت‌نام کردید یک ایمیل خوش‌آمدید هم برایتان می‌فرستیم که خیالتان تخت باشد که به خانواده ما پیوسته‌اید. از این به بعد همه ارتباط ما با شما از طریق داشبورد کاربری که در زیر می‌بینید صورت می‌پذیرد.

داشبورد کاربر

ثبت وب‌سایت

خب الآن شخص شما به کلیکس پیوسته‌اید اما وبسایتتان هنوز عضوی از ما نیست، به همین خاطر باید برای ثبت وب‌سایت یا وب‌سایت‌هایتان وارد داشبورد کاربری‌تان شوید. در داشبورد کاربری روی گزینه «وبسایت‌ها» کلیک کنید، بعد از وارد شدن به این بخش روی دکمه «اضافه کردن وبسایت جدید» کلیک نموده که برایتان صفحه‌ای مطابق شکل پایین را نمایان می‌کند، تمامی فیلد‌ها را به طور دقیق پر کنید و دقت داشته باشید که در بخش دسته‌بندی موضوعات می‌توانید دو دسته موضوعی را انتخاب کنید، برای تک تک وبسایت‌هایتان همین روند را باید طی کنید همچنین اگر نسخه موبایل هم دارید باید نسخه موبایلتان را هم جداگانه ثبت کنید.

ثبت وب‌سایت

بعد از این که وبسایتتان را ثبت کردید باید به ما فرصت بدهید تا آن را تایید کنیم، خانواده کلیکس خیلی زود درخواست ثبت وبسایت شما را می‌دهد، به محض این که وبسایتتان تایید شد می‌توانید از بخش دریافت کد، کد اسکریپت نمایش تبلیغ در وبسایتتان را انتخاب کنید و این آزادی عمل برایتان وجود دارد که مثل شکل زیر از میان 8 سایز کدی که به شما ارائه شده یکی را برای نمایش در وبسایتتان انتخاب کنید.

سایزهای بنر

کد را که دریافت کردید از آن جا به بعد به عهده خودتان است، باید آن را در روت سایت خود، هر جایی که دوست دارید قرار دهید، این فرصت را به شما داده‌ایم که تا 5 کد بنر با سایز‌های مختلف یا یکسان را انتخاب و در وبسایتتان قرار دهید، ما کلیکسی‌ها به این که شما چند بنر با چه سایزی و کجای سایتتان می‌گذارید کاری نداریم فقط دقت بفرمایید که کد‌های هر سایت را باید در همان وبسایت قرار دهید و اگر آن را در وب‌سایت‌های دیگر وارد کنید به هیچ وجه نمایش داده نمی‌شود. در جریان باشید که ما وقتی وبسایتتان را تایید کردیم یک ایمیل هم می‌زنیم که همه چیز خیلی شیک و مجلسی انجام شده است.

حالا موقع کاسبی است

وقتی کد وبسایتتان را در قالب آن قرار دادید و به نمایش درآمد، دیگر از جانب شما همه کار انجام شده، از این به بعد کافی است که پاهایتان را روی هم بیندازید و با کلیکی که کاربرانتان روی بنر‌ها می‌کنند پول به جیب بزنید البته دقت داشته باشید که کلیک بیش‌تر روی بنر‌ها به ترافیک سایت شما، محتوا و سئوی آن بستگی دارد به همین خاطر توصیه می‌کنیم اگر پول بیش‌تری می‌خواهید حتما این موارد را در وبسایتتان بهبود دهید، ما هم با ارسال آموزش‌های مختصر اما کاربردی شما را کمک می‌کنیم. اگر با ما کار داشتید یا ما با شما کاری داشتیم از طریق منوی پیام در داشبورد به اطلاعتان می‌رسانیم و به اطلاعمان برسانید، اگر کار خیلی واجب هم داشتید که لازم بود بلافاصله به گوش ما برسانید در ساعات اداری تماس بگیرید، هر چند که پیام هم دادید کلیکس نمی‌گذارد اعضای خانواده‌اش زیاد معطل بماند و سریع پاسختان را می‌دهد.

پنل کاربر

با توضیحاتی که دادیم در داشبورد فقط یک گزینه می‌ماند که آن هم بخش «تراکنش‌ها» است، همه چیز در این صفحه مشخص است اما فقط در خصوص درخواست واریز بانکی خدمتتان عرض کنیم که ما فقط هفته‌ای یک بار واریز انجام می‌دهیم که برای آن واریز هم باید تا پایان وقت اداری شنبه هر هفته درخواست واریز بانکی بدهید، اگر دیرتر این کار را بکنید واریزتان به هفته بعد موکول می‌شود. یک نکته را در مورد واریز‌ها عرض کنیم که برای این که ما بتوانیم درآمدتان را واریز کنیم باید یک شماره شبا بانکی به ما بدهید البته دقت بفرمایید که ما شبای هر بانکی را قبول می‌کنیم به غیر از بانک سامان! برای این که شماره شبای شما هم وارد سیستم شود باید روی گزینه «پروفایل کاربری» در داشبورد کلیک کنید و از طریق «اطلاعات حساب» شماره شبای بانکی خود را وارد نمایید.

پروفایل کاربر

برای این که خیالتان تخت تخت باشد در کلیکس یک سیستم آماردهی کاملا روشن و مشخص برای صاحبان وب‌سایت‌ها آماده کرده‌ایم که می‌توانند آمار دقیق کلیکی که روی بنر‌هایشان خورده را مشاهده کنند و حتی آن را با سیستم‌های آماری وبسایت خودشان مطابقت دهند.

از بودن در جمع ما لذت ببرید!